UFRAD Yuvarlak Masa Toplantısı 5 Mart 2014

04.07.2014

UFRAD'ın bu ayki konusu Avrasya Bölgesindeki Yatırım Fırsatları

UFRAD Mart ayı Yuvarlak Masa toplantısı DEİK Avrasya İş Konseyleri işbirliği ile TOBB Plaza’da Avrasya İş Konseyleri Başkan ve temsilcileri ile ‘Avrasya Bölgesi’nde Yatırım Fırsatları: Sorunlar ve Çözüm Önerileri’ başlığı altında gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya UFRAD Genel Başkanı, Yönetim kurulu ve üyeleri yanı sıra konuşmacı olarak Sn. Mahmut Er, Türk-Tacik İş Konseyi Başkanı, Sn. Oğuz Yalçın, Türk-Türkmen İş Konseyi Başkan Yardımcısı, Sn. Ali İhsan Akıskalıoğlu, DTİK Avrasya Bölge Komitesi Üyesi ve Sn. Savaş Çıtak, Türk-Rus İş Konseyi’ni temsilen DenizBank Toptan Bankacılık Grubu Krediler Uluslararası Koordinasyon Grup Müdürü katılmışlardır.

Bölgedeki yatırım olanaklarının anlatıldığı ve markalarımızın pazara girişte yaşadığı zorluklar ve nasıl aşılabileceği konusunda fikir alışverişi yapıldığı toplantıda üyelerimiz faydalı bilgiler edinmişlerdir.

Toplantıdan sonra geçilen akşam yemeğinde soru-cevap olarak görüşmeler devam etmiştir. Toplantı sonunda Genel Baikan Dr. Mustafa Aydın DEİK ve temsilcilerine katılımları için teşekkür ederek UFRAD plaketi takdim etmiştir.