UFRAD YUVARLAK MASA & DENEYİM PAYLAŞIM TOPLANTISI

07.10.2014

UFRAD Franchising Derneği’nin her ay düzenlemiş olduğu Kasım Ayı Yuvarlak Masa Toplantısı UFRAD üyesi olan Bursa Kebap Evi’nin ev sahipliğinde 5 Kasım 2014 Çarşamba Günü Vialand’de gerçekleşti.

UFRAD Franchising Derneği’nin her ay düzenlemiş olduğu Kasım Ayı Yuvarlak Masa Toplantısı UFRAD üyesi olan Bursa Kebap Evi’nin ev sahipliğinde 5 Kasım 2014 Çarşamba Günü Vialand’de gerçekleşti. Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Cem Helvacı’nın da katılımı ile UFRAD Yuvarlak Masa ve Deneyim Paylaşım Toplantısına ilgi büyüktü.

Toplantının açılış konuşmasını UFRAD Genel Başkanı Doç.Dr. Mustafa Aydın yaptı. Doç.Dr. Aydın konuşmasında, öncelikle ev sahipliğini yapmış olmasından ötürü Bursa Kebap Evi Ailesine teşekkürlerini sundu. Daha sonra; her UFRAD organizasyonunda bulunan UFRAD Yönetim Kurulu ve UFRAD üyelerine teşekkür ederek Deneyim Paylaşım Toplantısının gündeminden kısaca bahsetti.

5 Kasım 2014 Çarşamba Günü gerçekleşen Yuvarlak Masa Toplantısının Gündemi 5 maddeden oluştu. Her masada farklı bir konudan bahsedildi. 1. Masada “AVM’ler ve Markalar, Sorunlar ve Çözüm Önerileri, 2. Masada “ Yurtdışı Pazarlara Açılım, 3. Masada Internet Satışı ve Pazarlama Teknikleri, 4. Masada Franchise Sözleşmeleri ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar, 5. Masada Turquality ve Marka Yönetim Programları” konuları UFRAD Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından sağlanan moderatörler eşliğinde bilgi paylaşımı gerçekleşti.

Konularında çok başarılı olan ve deneyimlerinden hiçbir zaman bilgi paylaşımını esirgemeyen UFRAD Yönetim Kurulu Üyelerinin moderatörlüğünde görüşülen tüm konuların toplanıp, katılan herkese ulaşacağının altını çizen Doç.Dr. Aydın, görüşülecek konuların oldukça önemli olduğunu, çözüm önerilerinin dikkate alınması gerektiğini dile getirdi.

Ayrıca Dr. Mustafa Aydın, 18-21 Eylül 2014 tarihinde gerçekleşen Bayim Olur Musun? Fuarında katılımdan çok memnun olduklarını, Ekim 2015’de düzenlenecek olan fuar için markaların şimdiden yer aldıklarının bilgisini UFRAD üyeleri ile paylaştı. (EFF) Avrupa Franchise Fedarasyonu’nun da seneye aramızda yer alacağının müjdesini veren Doç.Dr. Aydın, bu seneden daha iyi bir katılımın olacağından oldukça emin olduğunu söyledi.

Akşam yemeği ile birlikte devam eden Deneyim Paylaşım ve Yuvarlak Masa Toplantısı yeni girişimciler için de çok faydalı geçti.

Başarıları ile kendilerinden sık sık bahsettiren isimlere ulaşmanın ve fikir almanın da kolay olduğu toplantı herkesin memnun etti. Bursa Kebap Evi Ailesi’nin anlamlı hediyeleri tüm üyelere taktim edildi.

Toplantının sonunda, UFRAD Genel Başkanı Doç.Dr. Mustafa Aydın göstermiş oldukları nazik ev sahipliğinden ötürü Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın M. Cem Helvacı’ya plaket taktim etti.