UFRAD YÖNETİM KURULU ve YUVARLAK MASA TOPLANTISI

26.12.2014

UFRAD Franchise Derneği Aralık Ayı Toplantısı UFRAD Üyesi KASAP DÖNER’in 3. Markası olan Iki Satır IZGARA’da gerçekleştirildi.
UFRAD Başkanı Dr. Mustafa Aydın, Yönetim Kurulunu açılış konuşmasıyla başlattı ve toplantı yaklaşık 2 saat sürdü.

Yönetim Kurulu Toplantısında, UFRAD Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri 2014 yılını değerlendirdi. Başkan Dr. Mustafa Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, UFRAD Franchise Derneği üyeleri, UFRAD planları ve önümüzdeki sene için Dernek adına bazı kararlar aldı. Aynı zamanda Dr. Mustafa Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri UFRAD’a üye olmak isteyen adaylar için üyelik kararı verdiler.

Aralık Ayı toplantısında Başkan ve Kurul Üyeleri, UFRAD’a üye olmak isteyen 3 üyeliği kabul etti.

Dr. Mustafa Aydın 2015 fuar planları ve 2015 Bayim Olur Musun Fuarı hakkında çok değerli bilgiler verdi. 2014’ün son Yönetim Kurulu toplantısını sonlandı.
Yönetim Kurulu Toplantısının ardından, UFRAD Franchise Derneği Üyeleri saat 19:00’da Yuvarlak Masa Toplantısına başladılar.

UFRAD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın, öncelikle gelen herkese teşekkür etti.

Yuvarlak Masa Toplantısında; “2014 yılı Franchising Sektörü Değerlendirilmesi : Gelişmeler ve Problemler” konusu tartışmaya açıldı. UFRAD üyeleri ve katılımcılar yemeklerini yerken aynı zamanda franchising hakkında sohbet etme fırsatı buldular.

UFRAD Genel Sekreteri Osman Bilge ve Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Erkan katılımcılardan gelen tüm soruları yanıtladılar.

Toplantının sonunda UFRAD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın Taner İçten Bey’e ve İki Satır Ailesine göstermiş oldukları misafirperverlikten ötürü teşekkürlerini sundu.

Ve son olarak, UFRAD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın nazik davetinden ötürü Taner İçten Bey’e plaketini taktim etti.