UFRAD YÖNETİM KURULU TOPLANTISI WATER GARDEN’DA YAPILDI

05.09.2018

Bursa Kebap Evi ev sahipliğinde bir araya gelen UFRAD Yönetim Kurulu Üyeleri, yeni üye alımı, İran Franchise Fuarı ve gündemdeki konular hakkında görüş alışverişinde bulundu.

UFRAD Franchising Derneği, Yönetim Kurulu Toplantısını Ataşehir Watergarden’da bulunan Bursa Kebap Evi’nde gerçekleştirdi. Toplantı gündeminde yeni üyelerin derneğe alınması, Güney Kore ve Suudi Arabistan Franchise Fuarı ve 11-14 Ocak tarihinde düzenlenecek İran Franchise Fuarına katılım gibi konular yer aldı.

Yönetim Kurulu Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın’ın da katıldığı toplantıda İran’ın Türkiye için bâkir topraklar olduğu belirtilerek İran’ın alım gücünün yüksek bir ülke olduğu ve orada yaşayan Azerbaycanlı nüfusunun da bir yakınlaşma sebebi olduğuna dikkat çekildi. UFRAD olarak İran’da düzenlenecek olan fuara katılmanın gerekliliği ifade edildi. Ayrıca, Dr. Aydın 28-31 Mayıs 2018 tarihinde Moskova’da düzenlenecek franchise fuarına katılımın da önemli olduğundan bahsetti.

Toplantıda, yönetim kurulu üyeleri de franchise sektörünün ulusal ve uluslararası boyuttaki meseleleriyle ilgili çeşitli değerlendirmeler yaparak, birtakım önerilerde bulundu. Bursa Kebap Evi sahibinin verdiği yemek sonrası, Başkan Dr. Mustafa Aydın yeni yıl dileklerini ileterek İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tekstil Tasarımı bölümünün ürünü olan kravatlardan yönetim kurulu üyelerine hediye etti.