UFRAD Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

05.11.2015

Ekim ayı UFRAD Yönetim Kurulu Toplantısı Özdilek AVM – Karafırın’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıya, UFRAD Genel Başkanı Doç.Dr.Mustafa Aydın, UFRAD Başkan Yrd. Ahmet Polat,  ERA- Türkiye CEO’su Can Ekşioğlu, Çıtır Usta Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Külekçioğlu, UFRAD Denetleme Kurulu Başkanı Tevfik Özkavcı, F & M Kurucusu Osman Bilge, Güllüoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güllüoğlu, MediaFors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu ve Yönetim Kurulundan birçok isim katılım gösterdi.

Toplantının gündeminde;  Chillbox, Hamsi Finger ve Realty Tr Gayrimenkul firmalarının UFRAD Franchising Derneği’ne katılımları değerlendirildi.

İşte, UFRAD Franchising Derneği’nin yeni  Asıl Üye Firmaları;

2012 yılında Dilek ve Gürkan Gediz tarafından kurulan Hamsi Finger,  Eylül ayında 7 şube ile faaliyete geçti.
          
Fatih Elibol tarafından ABD’de temelleri atılan Realty Tr Gayrimenkul Firması,  2013 itibari ile 27 ülkede 34 franchise vererek; 2014 Kasım Ayı’nda Türkiye’de markasını sektör ile buluşturdu. 

2015’de  gayrimenkul sektöründe “Altın Marka” ödülünün sahibi oldu.  

2012 yılında kurulan Chill Box; 2014’te  “En İyi Uluslararası Büyüme”  ödülünün sahibi oldu. 

Rusya, Avusturya, Macaristan, Hollanda, Fransa, İsveç, USA ve daha bir çok ülkede 72 satış noktası bulunan Chill Box; dünyanın en büyük yoğurt zinciri olarak tanınmaktadır.

Avrupa’daki markaların yaygınlaştırılması için projelerin ele alındığı toplantıda, franchise pazarındaki yeni bölgeler ve franchise alanındaki yeni akımlara değinildi.

Toplantının sonunda Doç.Dr. Aydın;  göstermiş olduğu nazik ev sahipliğinden dolayı Sayın Orhan Karal’a teşekkür ederek, UFRAD plaketini takdim etti.