UFRAD YÖNETİM KURULU TOPLANTISI DEİK EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİ.

11.09.2017

UFRAD YÖNETİM KURULU TOPLANTISI DEİK EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİ

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nun (DEİK)  ev sahipliğinde UFRAD Yönetim Kurulu Toplantısı düzenlendi. 

Franchising alanında ülkenin tek ve en büyük fuarı olan Bayım Olur Musun? Ve Markalı Bayilik Fuarı UFRAD işbirliği ile 15.kez CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. 
Toplantıda fuarla eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan dünyanın önemli zirvelerinden olan Asya Pasific Franchise Konfederasyonu ve Dünya Franchise Konseyi ile birlikte Avrupa Franchise Konfederasyon detayları ele alındı. 
UFRAD Franchising Derneği’nin ev sahipliğiyle Amerika’dan Çin’e, Güney Afrika’dan İngiltere’ye yaklaşık 45 ülkenin franchise yetkilileri, ekonomi bakanları İstanbul’da bir araya gelecekler.

12 – 15 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan Avrupa ve Ortadoğu’nun en iyisi olma özelliğini taşıyan franchise alanındaki Bayim Olur Musun? Ve Markalı Bayilik Fuarı’nı değerlendiren UFRAD Genel Başkanı Doç.Dr. Mustafa AYDIN, fuarımızın verimli geçmesi için tüm üyelerimizle birlikte aktif katılım sağlamamızın ve derneğimizin doğru yatırımcıların fuara yönlendirilmesinin önemini vurguladı. 

UFRAD EXECUTIVE MEETİNG IS HOSTED BY DEIK

UFRAD executive meeting is hosted by The Foreign Economic Relations Board (DEIK).

The one and only exhibition in the franchise field “Be My Dealer?”will be organized for the 15th time in cooperation with UFRAD in The CNR Exhibiton Center. The topics of the assembly were Europe Franchise Federation, Asia Pacific Federation and World Franchise Council that will both contemporary take place with the exhibition.Hosted by the UFRAD Franchising Association, franchise officials and economy ministers from approximately 45 countries from America to China, from South Africa to the UK, will meet in Istanbul.

The “Be My Dealer?” exhibition will be hold between 12-15 October and has the advantage of being the best exhibition in Europe and Asia in the field of franchise. Doç.Dr. Mustafa Aydin, president of UFRAD, emphasized the importance of ensure participation with all our members and the importance of directing the right investors to the exhibition.