UFRAD VE JCI İSTANBUL İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

21.08.2013

UFRAD Franchising Derneği ile JCI İstanbul, girişimcilik ve marka yaratma alanında dayanışmalarla toplumda marka bilincinin zenginleştirilmesi ve güçlendirilmesi temel olarak alınan bir işbirliği protokolü imzaladı.
 
UFRAD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın ve JCI Istanbul Başkanı Selen İnal tarafından imzalanan protokol ile UFRAD ve JCI özellikle genç yatırımcılarımıza markalaşma ve Franchise markaları ile işbirliği yapma kararı alındı.

Dr. Aydın yapılan işbirliği kapsamında; Türkiye’de marka bilincini geliştirme, Girişimciler ile marka sahiplerini buluşturma, ulusal ve uluslararası yatırım fırsatlarını girişimcilere doğru aktarma, Franchising ile girişimciliğin sağlıklı gelişimi, bilgi ve deneyim paylaşımını sağlama konularında çalışmalara en kısa zamanda başlayacaklarını dile getirdi.
 
JCI ISTANBUL, dünya çapında faaliyet gösteren genç liderler ve girişimciler federasyonu; Junior Chamber International'ın İstanbul Şubesidir. 1992’den bugüne JCI İstanbul gerek projeleri gerekse eğitimleri ile genç lider ve girişimcilerin bireysel gelişimlerine katkıda bulunarak, toplumda pozitif değişimi sağlamak için çalışmaktadır. 1992’den bugüne JCI İstanbul, gerek projeleri gerekse eğitimleri ile genç lider ve girişimcilerin bireysel gelişimlerine katkıda bulunarak, toplumda pozitif değişimi sağlamak için çalışmaktadır. JCI 115 ülkede 5000’in üzerinde şubesiyle dünyada önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biridir. Toplumsal projeleriyle markalaşmıştır. 1987 yılında üyeliğe kabul edilen JCI Türkiye’nin en büyük ve köklü şubelerinden olan JCI İstanbul aynı zamanda JCI Türkiye adına JCI’nin tüm Dünya’da düzenlediği Ten Outstanding Young Persons( TOYP )’un Türkiye ayağını düzenlemektedir.