UFRAD ÜYELERİNDEN HABERLER

01.04.2013

- DİLEK PASTANELERİ FRANCHISE ZİNCİRİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ
Türkiye’de pastane, cafe-restoran konseptinin ilk uygulayıcılarından olan Dilek Pastaneleri franchise zincirinin son halkasını, Mart ayında, NOVADA Ataşehir AVM’de açtı. 

- COLDWELL BANKER ASİST GAYRİMENKUL ANTALYA MURATPAŞA’DA HİZMETE BAŞLADI
Coldwell Banker Türkiye’nin Antalya’daki ilk franchise ofisi, Coldwell Banker Asist Gayrimenkul ile Antalya bölgesindeki cazip portföyler için gayrimenkul alıcı ve satıcıları ile yatırımcılara hizmet vermeye başladı.

- SİMİT SARAYI’ NDAN SONRA KAHVE ve DÖNER ZİNCİRİ
Doqa ismiyle kahve, Tadı ismiyle de döner zinciri kuran Simit Sarayı’nın kurucu ortaklarından Haluk Okutur, her iki markanın ilk şubesini geçtiğimiz hafta açtı. Okutur, yılsonuna kadar Doqa’da 20, Tadı’da ise 45 şubeye ulaşacaklarını söylüyor. 

- GAYRİMENKUL HİZMETLERİNDE ERA TÜRKİYE İLE DEĞİŞİM BAŞLIYOR
Dünyanın lider gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden ERA, Can Ekşioğlu’nun girişimi ile Türkiye’de faaliyete geçti. ERA Türkiye başta İstanbul olmak üzere ülke genelinde gayrimenkul danışmanlığı ve hizmetleri konusunda bayilikler vererek, franchise sistemi ile büyüyecek.

- TATLISES ÇİĞ KÖFTE YURTDIŞI FRANCHISING İMKÂNLARIYLA YATIRIM FIRSATI SUNUYOR
UFRAD tarafından “2012 yılı En Hızlı Gelişen Franchise ” Ödülü’ne layık görülen Tatlıses Çiğ Köfte yurtdışında franchise fırsatı sunmayı hedefliyor. 

- ADRES PATENT ANADOLU YAKASI ŞUBESİ MART AYINDA AÇILDI
Adres Patent Anadolu yakası Şubesi, Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ali Yüksel, başkan Yardımcısı Av. Hilmi  Özalp, Genel Müdür Av. Ali Çavuşoğlu'nun katılımıyla 9 Mart Cumartesi günü açıldı. Fikri Mülkiyet ve Sınai Haklar konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren Adres Patent'in 6.şubesi Anadolu Yakası'nda hizmete girdi. 

- PİZZA HOUSE AİLESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR
Pizza House ailesi yeni ferdi Bartın Tarihi Osmanlı Konağı'nda kapalı ve açık alanları ile Pizza House&Coffee Corner olarak hizmete girmiştir.