UFRAD ÜYELERİ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

05.09.2018

UFRAD Franchising Derneği’nin her yıl düzenli olarak gerçekleştirmiş olduğu Geleneksel İftar Yemeği’nin 27’ncisi UFRAD üyesi Bursa Kebap Evi ev sahipliğinde 5 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirildi.  

Bursa Kebap Evi’nde düzenlenen iftar yemeğinde, UFRAD Franchising Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, asil ve destekçi üyelerle birlikte birçok marka UFRAD Franchising Derneği’nin misafirleri olarak ağırlandı.

İftar yemeğinden sonra misafirlere hitaben bir konuşma yapan Başkan Aydın, Günümüzde teknolojinin oldukça fazla kullanılmasıyla birlikte bu teknolojiyi markaların gelişim sürecinde kullanılacağını da ifade etti. Ürettiğimiz her şeyi ihraç etmek zorundayız. İhraç etmek için de dünyayı tanımak zorundayız. Bununda en önemli konusu; dünya ile entegre olmaktır. ‘’ dedi. Başkan Doç.Dr. Mustafa Aydın, franchise sektörünün her yıl ne kadar büyüdüğünü, geliştiğini iftar yemeğine her yıl artan katılımdan da görebileceğimizi dile getirdi.

Genel Başkan Dr. Aydın toplantının ardından nazik ev sahipliğinden dolayı Sayın Cem Helvacıya UFRAD Franchise Derneği adına teşekkür plaketini takdim etti.