UFRAD ÜYELERİ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

25.07.2017

UFRAD Franchising Derneği’nin her yıl düzenli olarak gerçekleştirmiş olduğu Geleneksel İftar Yemeği’nin 26’ncısı UFRAD üyesi Dilek Pastanesi ev sahipliğinde 22 Haziran 2017 tarihinde gerçekleştirildi.  

Dilek Pastanesi’nde düzenlenen iftar yemeğinde, UFRAD Franchising Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, asil ve destekçi üyelerle birlikte birçok marka UFRAD Franchising Derneği’nin misafirleri olarak ağırlandı.

İftar Yemeğinin ardından, misafirlere hitaben bir konuşma yapan Genel Başkan Doç.Dr. Mustafa AYDIN ‘’ Ürettiğimiz her şeyi ihraç etmek zorundayız. İhraç etmek için de dünyayı tanımak zorundayız. Dünya ile rekabet edebilmek için de, dünyanın nasıl bir konsepte büründüğünü, hangi ürün kalitesinin nasıl yapıldığını bilmemiz gerekir. Bununda en önemli konusu; dünya ile entegre olmaktır. ‘’ dedi. 

Genel Başkan AYDIN,  Dilek Pastanesine ve davetlilere teşekkürlerini sunarak konuşmasını sonlandırdı. 


UFRAD Franchising Association the 26th of the Traditional Iftar Dinner was held on June 22, 2017 hosted by UFRAD Member Dilek Patisserie. 

During the Iftar Dinner held on at Dilek Patisserie, UFRAD Franchising Association Board Members, Permanent and  Supporter Memebers were hosted by the guests of UFRAD Franchising Association.  

After the Iftar Dinner, adressed to the guests made a speech the President Assoc.prof.dr. Mustafa AYDIN; ‘’ We have to export everything we produce. We have to recognize the World for the export. In order to compete with the World, what kind of concept the World, what kind of product quality is made. The most important issue; to be integrated with the World.’’ he mention.

President Assoc.prof.dr. Mustafa AYDIN, enden his speech by giving thanks to Dilek Patisserie and guests.