UFRAD ÜYELERİ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ'NDE BULUŞTU

01.12.2012

Point Hotel’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘UFRAD Geleneksel İftar Yemeği’ öncesinde   Ağustos ayı Yuvarlak Masa toplantısında ise ‘Markanıza Değer Katan Yaklaşımlar: Hibe ve Teşvik Fırsatları’ konusu işlendi.

 

 

KOSGEB, Türkiye Kalkınma Fonu, İGEME ve diğer birçok devlet kuruluşu tarafından Franchise markalarına sağlanan destek ve hibe programlarının tanıtıldığı toplantıda konuşan İnovasyon Proje Genel Müdürü Sinem Çepni devlet desteklerinin doğru kullanıldığı takdirde markalara büyük fayda sağladığını dile getirdi.

Toplantıda konuşan Genel Başkan Dr. Mustafa Aydın, Turquality kapsamına Franchise Markaları ve gastronomi sektörünün alınmasının çok sevindirici olduğunu, DTM ve Ekonomi Bakanı Sayın Zafer Çağlayan ile sürdürülen yaklaşık 2 senelik çalışmanın bu gelişme ile sonuçlanmasından büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Toplantıdan sonra geçilen ‘Geleneksel UFRAD İftar Yemeği’ bu sene de UFRAD Franchising Derneği Yönetim Kurulu’nu, sayıları 120’yi aşan sektör lideri üyeleri, Türkiye’nin değerli markalarını ve ilgili tüm yatırımcıları bir araya getirdi.