UFRAD ÜYELERİ FRANCHISING&RETAIL EXPO FUARI’NA KATILDI - UFRAD MEMBERS ATTEND FRANCHISING&RETAIL EXPO

24.06.2016

Bu yıl ilki düzenlenen Franchising & Retail Expo Fuarı 28-30 Nisan 2016 tarihleri arasında Bologna’da gerçekleştirildi. UFRAD üyeleri de fuara katılarak, katılımcı markalardan bilgi alma fırsatı buldu.

Fuara, UFRAD Franchise Derneği Genel Başkanı Doç.Dr. Mustafa Aydın, Yönetim Kurulu Üyeleri ve dernek üye markaların da katılımıyla 17 kişilik bir heyet ile katılım sağlandı. Fuarda yabancı marka ve yatırımcılarla, İtalya Franchise Derneği üyeleri, devlet kurumları ile ikili görüşmeler gerçekleştirilirken Türk markalarına ilgi oldukça büyüktü. Açılan stantlarda Avrupa franchise markaları ve İtalya markaları hakkında bilgi verildi.160’ın üzerinde markanın katıldığı F&re Expo 2016 Fuarı nda girişimci adayları ve franchise verenler bir araya geldiler. Dünya Franchise Konseyi’nin bu yıl ki toplantısı ile eş zamanlı gerçekleşen fuara 40’ın üzerinde uluslararası delege katıldı.UFRAD heyetinin çeşitli görüşmeler yaptığı fuarda, açtığı stand ile yer alan Bayim Olur musun? Franchise Fuarımız da Türkiye pazarını tanıtarak Avrupa markalarını İstanbul’a davet etti.

The first edition of Franchising & Retail Expo Fair took place in Bologna on April 28-30, 2016. UFRAD members attended the exhibition and had a chance to get information from the participating brands.

A delegation of 17 people including UFRAD Franchising Association President Assoc.prof.dr. Mustafa Aydin, Board Members of UFRAD and some of the member brands attended the exhibition.Meetings among foreign brands and investors, members of the Italian Franchise Association and state institutes were held during the exhibition. European Franchise brands and Italian brands were introduced during the exhibition.Over 160 brands and prospective entrepreneurs and franchisees participated at the F&re Expo 2016. World Franchise Council’s annual meeting took place concurrently with the fair and 40 international delegations attended the meeting.Bayim Olur musun? Franchise Fair was introduced and European brands were invited to Istanbul at the exhibition booth.