UFRAD ÜYELERİ 25.GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ'NDE BULUŞTU

17.06.2016

UFRAD Franchise Derneği’nin Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Cenk Kınay ev sahipliğinde Steigenberger Istanbul Maslak Hotel’de, UFRAD üyeleri ve diğer birçok markanın katılımıyla Geleneksel 25. UFRAD İftar Yemeği  14 Haziran tarihinde gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu Üyeleri ve destekçi üyelerle iftar programında bir araya gelen UFRAD Genel Başkanı Doç.Dr.Mustafa Aydın, “ UFRAD Franchising Derneği’nin üye sayısının gün geçtikçe artarak devam ediyor.. Tabi bu artışın yanı sıra üye seçiminde oldukça hassas davranılıyor, farklı sektörlerden gelen adayların adaylığını o sektörde deneyimli kişi ve markalar tarafınca değerlendirilip sonrasında asil, yedek ya da destekçi üyeliğine karar verilmektedir” dedi.

Steigenberger Istanbul Maslak Hotel’de düzenlenen iftarda; UFRAD Franchise Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, asil üyeler ve destekçi üyeler, UFRAD Franchise Derneği’nin misafiri olarak ağırlandı.

İftar yemeğinden sonra misafirlere hitaben bir konuşma yapan Başkan Aydın, Günümüzde teknolojinin oldukça fazla kullanılmasıyla birlikte bu teknolojiyi markaların gelişim sürecinde kullanılacağını da ifade etti. Bununla birlikte UFRAD ailesi olarak bizlerde gelişen teknolojiye ve artan üye sayımıza ayak uydurabilmek adına yeni bir kurumsal web sitesinin hazırlandığını, sitenin dönümüzdeki haftadan itibaren yayına gireceğini de belirtti.

Doç.Dr.Aydın, markaların gelişim süreçlerinde mutlaka yurtdışına çıkmaları gerektiğini, rakip firmaların da neler yaptıklarının takip etmesi gerektiğini ve mutlaka ithalat yapmalarının gerekliliğini önemle vurguladı.

“UFRAD ve Hürriyet İK İşbirliği”

2017 yılında İstanbul’da  gerçekleştirilecek olan WFC fuarı, UFRAD işbirliği ile yapılan Bayim Olur Musun? Fuarı ile eş zamanlı olacağını belirten Assoc.prof.dr. Aydın, “Hürriyet Gazetesi ve UFRAD işbirliğinin üye markalarımıza ve ülkemizin Franchise sektörüne hissedilir katkılar sağlayacağı kanaatindeyiz. Hürriyet Gazetesi İK ekinde yer alacak olan UFRAD sayfasında markalarımızın başarı hikayeleri Türkiye’nin dört bir yanındaki yatırımcılarımıza arayışlarında yol gösterecek, genç girişimcilere ilham kaynağı olacaktır. Bu çalışma markalarımızın çok değerli başarılarının daha detaylı olarak geniş kitleler ile paylaşılmasına da büyük katkı sağlayacaktır. Tüm markalarımızın katılmasını arzu ettiğimiz bu önemli çalışmada yer almak isteyen üyelerimiz Hürriyet gazetesi yetkilileri veya Derneğimizle iletişime geçebilirler” dedi.