UFRAD TEMSİLCİLERİ İRAN FRANCHISE FUARINA KATILDI

24.01.2015

İran’ın Başkenti Tahran’da ilki gerçekleştirilen Franchise Fuarına, UFRAD Franchise Derneği onur konuğu olarak katıldı. Fuarda UFRAD’ı Genel Sekreter Osman Bilge ve Yönetim Kurulu Üyesi Alpay Erüs temsil etti.
 
Tahran'da 23-25 Haziran tarihlerinde gerçekleşen 1. İran Franchise Fuarına UFRAD onur konuğu olarak davet edildi. Organizasyona UFRAD Franchising Derneği’ni temsilen Genel Sektreter Osman Bilge, Yönetim Kurulu Üyesi Alpay Erüs katılar. 
 
Amir Nabi ve Ali Amiri'nin ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda konferans ve fuar olarak organize edilen programın ilk günü ana sponsorun, organizasyon komitesinden yetkililerin, UFRAD Genel Sekreteri Osman Bilge'nin konuşmaları ve fuar stand ziyaretleri ile sona erdi.
 
İkinci günde UFRAD Genel Sekreter Osman Bilge’nin de konuşmacı olduğu seminer düzenlendi. Genel Sekreter Bilge konuşmasının ardından İranlı yatırımcıların sorularını cevapladı. Bilge Türkiye’nin ve UFRAD’ın deneyim paylaşımları hakkında katılımcılara detaylı bilgi verdi.
 
Onur konuğu olarak katıldığımız İran Franchise fuarı ve konferansının gelişmek için çaba sarf eden İran ekonomisi için, önemli olduğunu belirten Ali Amirii UFRAD’a tüm katkıları ve destekleri için teşekkürlerini sundu. Ayrıca İran’da Franchise Derneği kurulması için UFRAD’ın desteğine her zaman ihtiyaçlarının olduğunu ifade etti.