UFRAD ŞUBAT AYI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI BKE’DE GERÇEKLEŞTİ

01.02.2020

Bursa Kebap Evi Merkez Ofis’de gerçekleştirilen UFRAD Şubat Ayı Yönetim Kurulu Toplantısında, 15. Olağan Genel Kurul hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ayrıca toplantıda 3.sü gerçekleştirilecek UFRAD Franchising Zirvesi hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

UFRAD Şubat Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Cem Helvacı, Bursa Kebap Evi / Yeni Güneşli Merkez ofis ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 45 milyar dolarlık ticari işlem hacmine sahip Türkiye Franchising sektörünün tek temsilcisi olan Derneğimiz, 26 Mart Perşembe günü Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu’nun belirleneceği UFRAD 15. Olağan Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirecek.

Aynı gün Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’de eğitimden gıdaya, tekstilden dayanıklı tüketime, otomotivden hizmet sektörlerine kadar birçok alandaki lider markaları ulusal ve uluslararası platformlarda bir araya getirecek etkinliklerinden en önemlisi olan III. UFRAD Franchising Zirvesi’ ni organize edecek. Sadece UFRAD Üyelerinin arasından seçilecek Franchising Ödülleri bu güzel atmosferde sahiplerini bulacak. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden UFRAD, 22-24 Mart tarihlerinde de bir delagasyon heyeti olarak Paris Fuarı’na katılmayı planlamakta.

UFRAD Yönetim Kurulu Üyelerine adeta ziyafet yaşatan Bursa Kebap Evi, Cem Helvacı’ya ev sahipliği için teşekkürlerini sunan Doç. Dr. Mustafa Aydın başkanlığında Şubat ayı Yönetim Kurulu toplantısı tüm katılımcıların dilek ve temennileri ile sona erdi.