UFRAD GELENEKSELLEŞEN SEMİNERLERİYLE BU SENE Kİ BAYİM OLUR MUSUN FUARINDA DA KATILIMCILARA FRANCHISE SİSTEMİNE DAİR BİLGİLER VERDİ

17.10.2019

CNR Fuar Merkezinde gerçekleştirilen 28. UFRAD Franchising Fuarında Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal TOPRAK moderatörlüğünde düzenlenen seminer programı, katılımcılar tarafından ilgi gördü.

                UFRAD ve Media Fors Fuarcılık tarafından CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenen Bayim Olur Musun? Franchising ve markalı bayilik fuarında UFRAD tarafından seminer programı organize edildi.

                Celal TOPRAK yönetiminde, fuar alanı içerisinde oluşturulan seminer alanında 4 gün boyunca sunumların gerçekleştirildiği etkinlik kapsamında UFRAD yönetim kurulu üyelerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda uzman konuşma yaptı.

                Fuarın ilk gününde, Güvenilir Ürün Platformu’ndan Celal TOPRAK Moderatörlüğündeki ‘Güvenilir Ürün, Güvenilir Hizmet’ konulu seminerin açılışını yaptı. Ardından İTO Sayman Üyesi ve Gıda İhtisas Komite Başkanı Ahmet ÖZER, İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özer ERGÜN, ETÜDER ve G2M Eksper’den Melih Şahinöz ve TAB  Gıda Franchise Müdürü ve UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi İlhan ERKAN konularıyla ilgili katılımcıları bilgilendirdi. Fuarın 2.gününde ilk olarak UFRAD Genel Sekreteri ve Franchise & More Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Osman Faik BİLGE “Franchise Nasıl Kazandırır” konulu bir seminer verdi. İhracatı Geliştime Merkezinden Murat IŞIK ‘Girişimciler İçin Devlet Destekleri’ konularını ele aldı son olarak ERA Real Estate Avrupa Başkanı Francois GAGNON ‘Avrupa’da yılın Ülkesi Türkiye’ konulu seminer ile katılımcılara bilgi aktardı.

                Fuarın 3. Gününde seminerin açılışını Mr.Jeff İş Geliştirme Müdürü Gökhan KARAKOÇ ‘Mr Jeff Bayiliği Dijital Dünya ile Buluşturuyor’ konulu sunumuyla yaptı. Ardından UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi, Avukat Süleyman Soysal ‘Rekabet Yasasına Göre Tedarik Kısıtlaması’, UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi, TAB Gıda Franchise Müdürü İhan ERKAN “Master Franchise Almak”, eOfis Satış Müdürü Somi AGHAZADEH ‘Sanal Ofis Sektörünün Yatırımcılara Sunduğu Avantajlar’ ve son olarak Coldwell Banker Türkiye Franchise Satış Koordinatörü Ayhan KAYA ‘Bitmeyen Fırsatlar Ülkesi! Fırsatları Doğru Zamanda Yakalamak’ konulu seminerle katılımcıları bilgilendirdiler.

                Fuarın son günü ise ilk olarak İstanbul Aydın Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sedat AYBAR,  ‘Küresel Ekonomide Türkiye’nin Yeri’ konusunda bilgi verdi. Daha sonra Bereket Döner Yönetim Kurulu Başkan Vekili Muhammet Nezif EMEK ‘Ustadan Sisteme’, MNG yönetiminden Aydoğan SÜER ‘Kazandığın Kadar Öde’ konuları hakkında konuşmalarını yaptılar. Son olarak ERA Real Estate Franchise’den Turgay TUTAR ‘Kendi İşinin Patronu Olmak’ konulu sunumuyla kapanışı yaptı. Fuar kapsamında düzenlenen seminerler sayesinde marka yetkilileri ve girişimciler franchising sistemi hakkında bilgi alma fırsatı buldu.