UFRAD FRANCHISING FUARINDA DENEYİM PAYLAŞIM SEMİNERLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

02.11.2015

Bayim Olur Musun? Fuarı, franchise ve markalık veren firmaları, girişimci ve yatırımcıları 13.kez İstanbul’da Yeşilköy CNR Expo Fuar Merkezi’nde bir araya getirdi. 

MedyaFors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği  ve Codwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğu’nda gerçekleşen fuara ulusal ve uluslararası ölçekte 400 firma katılım gösterdi.  

15-18 Ekim tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen fuara, Malezya Ticaret Bakanı Hamzah Bın Zaınudın da katıldı. Malezya Franchise Derneği de fuarda  Malezya kökenli 15 markayla iştirak etti. 22 bin metrekare alanda 400 markanın katılımıyla gerçekleşen fuar, franchise sektörünün her geçen yıl ne kadar geliştiğinin de bir göstergesi kabul ediliyor.

Fuar kapsamında düzenlenen seminer ve konferanslara katılım gösteren sektörün başarılı isimlerinden, Türkiye Melek Yatırımcılar Derneği Başkanı Baybars Altuntaş, ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, Franchise Company Ken Rostron girişimcilik ve sektörel alanlarındaki deneyimlerini katılımcılarla paylaştılar.