UFRAD AĞUSTOS AYI YUVARLAK MASA TOPLANTISININ KONUSU, TURQUALITY VE MARKA DESTEK PROGRAMLARI OLDU

31.08.2013

Belirli aralıklarla gerçekleştirilen UFRAD Yuvarlak Masa Toplantılarının Ağustos Ayında ki konusu Turquality, Marka Destek Programları ve İyi Örnekler üzerineydi.
 
 Ağustos ayında Point Taksim Otel’de düzenlenen UFRAD Yuvarlak Masa toplantısının konusu Turquality, Marka Destek Programları ve İyi Örnekler üzerineydi. UFRAD Ağustos ayı Yuvarlak Masa Toplantısına üyelerinin yanı sıra DEİK temsilcileri, Turquality Yetkilileri ve marka temsilcileri katıldı.

Yuvarlak masa toplatısında Turguality Proje Koordinatörü Gökhan İçel prosedür, başvuru ve  desteğin işleyişi hakkında katılımcılara detaylı bilgi verdi. Daha sonra UFRAD üyelerinden BayDöner, Turquality desteklerinden uzun yıllardır yararlanan Arçelik, Sezgin Mücevherat tecrübelerini diğer markalarla paylaştı.

Toplantıya konuşmacı olarak katılan Gökhan İçel, Global rekabet için sürdürülebilir iş modeliyle farklılıklarından bahsederken aynı zamanda desteğin içeriği  ve kullanım şartlarını katılımcılarla paylaştı. UFRAD Genel Başkan Dr. Mustafa Aydın, UFRAD üyeleri başta olmak üzere birçok markamızın yurtdışına hızla açıldıklarını ve devlet desteklerinin bu büyümede büyük katkı sağladığını ifade etti. Dr. Aydın, devletten gerekli desteğin sağlanması için UFRAD olarak kuruldukları günden beri yoğun bir şekilde çalışmalarda bulunduklarını sözlerine ekledi.

Yuvarlak Masa Toplantısının sonunda Başkan Dr. Mustafa Aydın Turguality yetkililerine katılımları ve bilgilendirmeleri için teşekkür plaketi verdi.