UFRAD 22 EKİM SALI GÜNÜ ABU DHABİ’ DE DÜZENLENEN DÜNYA FRANCHISE KONSEYİ ve ASYA PASİFİK FRANCHISE FEDARAYONU TOPLANTILARINA KATILDI

14.11.2019

Abu Dabi'deki St. Regis Saadiyat Adası’ nda FAD ev sahipliğinde gerçekleştirilen Dünya Franchise Konseyi ve Asya Pasifik Franchise Fedarasyonu toplantılarına UFRAD da katılım sağladı.  Dünya Franchise Konseyi (World Franchise Council-WFC-) , Asya Pasifik Franchise Fedarasyonu (Asia Pasific Franchise Confederation –APFC-) toplantıları kapsamında birçok ülkenin Franchise derneklerinin ve farkı sektörlerden firmaların katıldıkları International Franchise Fuarında (-IFE-) UFRAD standı büyük ilgi gördü.

Katılan Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından gerek birebir gerekse toplu halde yaptıkları görüşmelerinde üyemiz olan Türk markaları hakkında kataloglarımız, Franchise rehberimiz, broşürlerimiz ile birlikte detaylı bilgi verilerek yabancı yatırımcılara markalarımızın tanıtımı yapıldı. Dünya Franchise Konseyi Gn. Sekreteri Dr. Hatem Zeki Türkiye’ nin Franchise sektörüne verdiği hizmetlerden dolayı UFRAD ‘a özel teşekkürlerini iletti. Katılım gösteren üyelerimizin çok verimli toplantılar gerçekleştirmiş olmaları, markalarımızın yurtdışına açılım çalışmalarında ciddi mesafe kat etmemize yardımcı oldu. Toplantılar öğle yemeği ile sona erdi.