UFRAD 21. Yılında Genel Kurul Toplantısını TÜSİAD Başkanı Ümit BOYNER Eşliğinde Yaptı

01.12.2012

İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Yerleşkesinde düzenlenen ve 21. yılını kutlayan (UFRAD) Franchising Derneği’nin 11. Olağan Genel Kurulu toplantısı yapıldı. UFRAD Olağan Genel Kurul Toplantısının açılış konuşmasını TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner gerçekleştirdi.

 

 

Genel Kurulun açılış konuşmasını yapan Ümit Boyner, franchising sisteminin yaratılan markaların bölgesel, ulusal ve nihayetinde uluslar arası marketlerde hakkettikleri yeri bulmaları için en doğru sistem olduğuna söyledi. Yükselen güç olarak tüm dünyada büyük ilgi gören Türkiye’nin ve markalarının her geçen gün güçlendiğini ve ekonomiye olan katkılarının hızla arttığını dile getirdi.

Yeni Türk Ticaret Kanununun, şirketlerimize büyük destek sağlayacağına inandığını belirten Boyner, temmuz ayında kanununun yürürlüğe girmesi ile firmaların önünün bir nebze daha açılacağını ifade etti. Genel Kurul öncesi UFRAD Genel Başkanı Doç.Dr. Mustafa Aydın’ın hazırladığı konuşmadan ve sunumundan çok etkilendiğini belirten TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner, Türk markalarımnın gücünü ve başarılarını yakından görmekten büyük gurur duyduğunu söyledi. Yapılan çalışmalardan dolayı (UFRAD) Franchising Derneği mensuplarına ve başkanına teşekkür etti.

 

 

UFRAD Genel Başkanı Doç.Dr. Mustafa Aydın yaptığı konuşma ve sonrasındaki faaliyet sunumunda UFRAD’ın yoğun çalışmalarını, Ümit Boyner ve UFRAD üyeleri ile paylaştı. Dünya Franchise Konseyi dönem başkanlığına bu yıl UFRAD’ın getirildiğini belirten Aydın, 12-15 Eylül 2012 tarihlerinde Dünya Franchise Konseyi toplantınsın, 60 ülkenin Franchise derneği başkanları, üyeleri ve yatırımcıları ile İstanbul’da UFRAD ev sahipliğinde düzenleneceğinin de müjdesini de verdi.