FRANCHISE AKADEMİ 23 ARALIK'TA SERTİFİKA TÖRENİ İLE SONA ERDİ

27.12.2012

Kuruluş amacı franchise sistemini tanıtmak, yaygınlaştırmak ve doğru kullanılmasını sağlamak olan UFRAD tarafından, İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde, Franchise&More yönetiminde kurulan UFRAD Franchise Akademisi, 2007 yılında sertifikalı eğitimlerine başladı.
Eğitimleri, her biri kendi alanında uzman, franchise işleri kurmuş ve yönetmiş girişimciler, franchise piyasasının içinden uzmanlar, konusunda uzman akademisyenler veriyor. 

Dersler İstanbul Aydın Üniversitesi Beşiktaş yerleşkesinde “temel”, “ileri” ve “uygulama” olmak üzere aşamalı olarak veriliyor.
Franchise Akademisi’nde 8 Aralık 2012 tarihinde başlayan ilk haftada UFRAD Genel Sekreteri Sayın Osman Bilge’nin anlatımı ile Hazırlık ve Strateji Eğitimi verildi.
İkinci haftada,15 Aralık 2012, eğitmenlerimiz Franchise Satmak konusunda bilgiler verdi. Sektör lideri UFRAD üyelerinin de ders verdiği akademide teori ve pratik bilgiler katılımcılarla paylaşıldı. Domino’s Pizza İş Geliştirme Müdürü Barış Memiş ve İAÜ Hukuk Profesörlerinin de katıldığı dersler Franchise markası oluşturmada temel etkenler ve hukuki boyutlar hakkında bilgi verdi.

UFRAD Franchise Akademisi, 22 Aralık 2012 tarihinde UFRAD Franchising Derneği Genel Sekreteri Osman BİLGE ve Yönetim Kurulu Üyesi Alpay ERUS'un verdiği dersle sona erdi. Akademi öğrencileri sertifikalarını UFRAD Franchising Derneği Genel Sekreteri Osman BİLGE'den aldılar.