EFF FRANCHISE TOPLANTISI UFRAD EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİ

19.10.2018

UFRAD tarafından desteklenen ülkemizde düzenlenen 16. Bayim Olur musun? Markalı Bayilik ve Franchising Fuarı ile eş zamanlı olarak UFRAD’ın Yönetim Kurulu üyesi olduğu Avrupa Franchise Federasyonu(EFF) yönetim kurulu toplantısı UFRAD ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Ekim 2017 tarihinde ‘Dünya Ekonomi Zirvesi’ ile 47 ülkenin Franchise Derneği Başkanlarını, Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu üyelerini ve tüm dünyadan markaları ve yatırımcıları İstanbul’da ağırlayan UFRAD bu yıl da Avrupa Birliği üyesi ve üyelik sürecindeki ülkelerin yer aldığı Avrupa Franchise Federasyonu-EFF üyesi ülke derneklerini, lider Franchise markalarını ve yatırımcılarını UFRAD Franchising Derneği ev sahipliğinde 11-14 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul’da ağırladı.

EFF Yönetim Kurulu üyesi ve UFRAD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın ‘ uzun süren lobi faaliyetlerimiz ve Derneğimizin yoğun çabaları sonucunda bu yılda Avrupa ülkelerinin Dernek Başkanları ve markalarını ülkemizde ağırlamaktan büyük gurur duyuyoruz’ dedi