EFF, DENEYİM ve PAYLAŞIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

02.11.2015

UFRAD’ın desteklediği 24. Franchise Fuarı, 15-18 Ekim tarihleri arasında İstanbul Yeşilköy, CNR EXPO FUAR Merkezi’nde gerçekleşti.

22 bin metrekarelik alanda 400 markanın katılım gösterdiği fuara, 4 gün boyunca 30.000 ziyaretçi ağırladı.

Avrupa Franchise Federasyonu’nun ( EFF ) katılım gösterdiği fuarda, UFRAD üyeleri ile Deneyim Paylaşım Toplantısı gerç ekleştirildi. Toplantıya, UFRAD Franchising Yönetim Kurulu Başkanı Doç.Dr. Mustafa AYDIN, EFF Başkanı Mr. Guy Gras, UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi Gürkan Donat ve diğer yetkililer katılım gösterdi   

16 Ekim 2015 Cuma günü fuarın ikinci günü sabahı saat 10:00 – 12:00 arasında birçok uluslararası franchise firmaları ile birlikte  seçkin franchisorların katılımı ile Franchisorlar Yuvarlak Masa Toplantıları,  UFRAD tarafından organize edilerek düzenlendi.

Avrupa’da Franchising markalarının ulusallaştırılması,  Çalışma Yönetimi ve  Franchise Pazarı’ nda yeni pazarların bulması alanında fikir alış verişine gidildiği toplantıda; büyüme stratejileri ve Franchise yönetim stratejisi konuları ele alındı . 

Franchise pazarında yeni Pazar alanlarının oluşturulması için;  sosyal medya trendlerinin etkileri, sanal fuarlar ve franchise satışında yeni tekniklerin bulunması ve kullanılması yönünde ortak kararlar alındı.
 
Konularının masalarda tecrübe paylaşımı şeklinde ele alındığı toplantılara katılanlar etkinlikten memnuniyetlerini dile getirerek bu etkinliğin kendi tecrübelerini artırmakta, net work ağlarını genişletmekte ve farklı uygulamaları bizzat tecrübe sahiplerinden duymaya olanak sağlayarak çok yararlı olduğunu dile getirdiler.