26. FRANCHISING FUARINDA EĞİTİM SEMİNERLERİ DÜZENLENDİ

05.09.2018

CNR Fuar merkezinde Ekim ayında gerçekleştirilen 26. Bayim Olur Musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı çerçevesinde, UFRAD Yönetim Kurulu üyesi İlhan Erkan yönetiminde düzenlenen seminer programı katılımcılar tarafından ilgi gördü.

UFRAD ve Media Fors Fuarcılık tarafından CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenen Bayim Olur Musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarında UFRAD tarafından seminer programı organize edildi.

UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Erkan yönetiminde, fuar alanı içerisinde oluşturulan seminer alanında 4 gün boyunca sunumların gerçekleştirildiği etkinlik kapsamında UFRA DYönetim Kurulu Üyelerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda uzman konuşma yaptı.

Fuarın ilk gününde, Stratejik İşler Danışmanlıktan İsmail Haznedar ‘’ Global Trendler ve Büyüme Stratejisi’’ konulu sunumunu yaparak seminerin açılışını yaptı. Ardından Avukat Ali Çetinkaya ‘’Dubai Yatırım Mevzuatı’’ ve ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay ‘’Uluslararası Bir Marka Çatısı Altında Gayrimenkul Danışmanlığı Yapmak’’ konulu bir söyleşi gerçekleştirdi. Fuarın 2’nci gününde ilk olarak Digital Partners CEO’su Sait Tunç Günbey ‘’İnternet Reklamı Trendleri ve Yeni Reklam Modelleri’’, Avukat Süleyman Soysal ‘’Franchise Sözleşmesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler’’, Franchise & More Danışmanlıktan Osman Bilge ‘’Kim Franchise Vermeli, Kim Franchise Almalı’’ başlığı altında sunum yaparken,  son olarak TAB Gıda Franchise Müdürü İlhan Erkan ‘’Türkiye’nin Yükselen Yıldızı TAB Gıda ‘’ konulu seminer ile katılımcılara bilgi aktardı. 

Fuarın 3. Gününün ilk seminerinde Golden City Media Alpay Erüs Moderatörlüğünde, 1453 Osmanlı Kahvecisi Genel Müdürü Ali Uğur Soytürk, Kocatepe Kahve Evi Yönetim Kurulu Başkanı Gazi Toraman ve David People Coffee Genel Müdürü Kerim Mamak tarafından ‘’Kahve Zincirlerinin Sektöre Bölgesel Bakışı ve Zincir Marka Olmanın Önemi’’ anlatıldı.

İstanbul Aydın Üniversitesi’nden Prof. Dr. Sedat Aybar ‘’Küresel Ekonomide Türkiye’nin Yeri ‘’, Coldwell Banker Türkiye Başkanı Gökhan Taş ‘’ Girişken Olmak ile Girişimci Olmak Arasındaki Fark ’’, MNG Yönetim Hizmetleri Aydoğan Süer ‘’AVM’lerdeki Kiralama Stratejisi’’ konularında katılımcılara bilgi aktardı.

Fuarın son günü ise Altın Emlak Kağan Bahçekapılı ‘’Gayrimenkul Sektöründe Grişimcilik’’, Kasap Döner Erol Işık ‘’Franchise Sisteminin Avantajları’’ konusunda bilgi verdi. Daha sonra JCI İstanbul Gökhan Ahmet Tunalıgil Moderatörlüğünde, Pidehor Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Aktaş, 3D Mini Selfie Yönetim Kurulu Başkanı Yiğit Yüceer, Yomumu Frozen Yoğurt Yönetim Kurulu Başkanı Özcan İçli, Burger Sound Yönetim Kurulu Başkanı Emir Çil ve Mapaktif Genel Müdür Yardımcısı Hakan Bağcı ‘’Enine Boyuna Franchising’’ konusunu konuştular.

Bursa Kebap Evi Genel Müdürü Tamer Dönerkaya ‘’ 7 Yılda 25 Kat Büyüme’’ ve son olarak Perakende Doktoru Selim Taşkın ‘’Kararlılığı Artırmak; Müşteri Deneyimi Çözümü’’ seminer ile katılımcılara bilgi verdi. Fuar Kapsamında düzenlenen seminerler sayesinde marka yetkilileri ve girişimciler franchising sistemi hakkında bilgi alma fırsatı buldu.