20 Nisan 2015 UFRAD Yönetim Kurulu ve Yuvarlak Masa Toplantısı

22.04.2015

UFRAD Franchising Derneği, Nisan Ayı Yuvarlak Masa Toplantısını 20 Nisan 2015 Pazartesi Günü Sayın Serdar Yanaşan Bey’in ev sahipliğinde Maslak Stylus / Sun Plaza’da gerçekleştirdi.

UFRAD Yönetim Kurulu Üyeleri Yuvarlak Masa Toplantısı öncesinde UFRAD Franchising Derneği’ne üye olmak isteyen adayları değerlendirdi.

Özellikle üye alımlarında çok fazla titiz davrandığı haldeUFRAD’ın şuanda mevcut üye sayısı 203’dür. UFRAD Genel Başkanı Sayın Doç.Dr. Mustafa Aydın ve Yönetim Kurulu aday üyeleri değerlendirirken mevcut durumları ve kendi firmalarına göstermiş oldukları özveri ile yakından ilgilenmektedir.

UFRAD’ı sadece bir dernek olmaktan çıkaran düşüncenin de aslında tam olarak bu olduğunu savunan Doç.Dr. Mustafa Aydın; her toplantı sonunda UFRAD’ın bu denli başarılı olmasında öncelikli olarak UFRAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve daha sonra da tüm üyelerin başarısının olduğunu dile getirmektedir.

Yönetim Kurulunun ardından geçilen UFRAD Yuvarlak Masa Toplantısı’nın gündeminde Franchising Eğitimde Yeni Trendler görüşüldü. Seminerde başarılı bir sunum hazırlayan Sayın İlkay Öztürk Bey,  Franchising sisteminde nelere dikkat edilmesi gerektiği, nerelerde hatalara düşülebileceği, mevcut konumun nasıl korunacağı ve mevcut potansiyelin nasıl daha iyi kullanılabileceğinden bahsetti.

İlkay Bey’in ardından UFRAD Genel Başkanı Doç.Dr. Mustafa Aydın; yapmış olduğu konuşmasında öncelikli olarak, UFRAD’ın hiçbir etkinliğini kaçırmayan Yönetim Kurulu Üyelerine, UFRAD ile birlikte daha iyiye gitme düşüncesini benimseyen tüm üyelere teşekkürlerini sundu.

Dışarıdaki pazarda bu denli tehlike arz eden durum varken emin adımlarla adını tüm dünyaya duyurmayı başaran isimler ile bir arada olmaktan ve büyümekten gurur duyduğunu belirten Doç.Dr. Mustafa Aydın, her zaman en iyiye gitmenin tek amaç olduğunu bir kez daha vurguladı.

Konuşmasının ardından UFRAD Genel Başkanı Doç.Dr. Mustafa Aydın, göstermiş olduğu nazik ev sahipliği için Sayın Serdar Yanaşan’a bir kez daha teşekkür ederek kendilerine UFRAD plaketini taktim etti.