13 AĞUSTOS 2014 UFRAD YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

24.01.2015

UFRAD Yönetim Kurulu Toplantısı 13 Ağustos 2014 tarihinde İhsan Nalçacı ev sahipliğinde Galata Lavazza’da gerçekleşti.

UFRAD’ın geleneksel düzenlediği Yönetim Kurulu Toplantısı UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Nalçacı’nın ev sahipliğinde Galata Lavazza’da gerçekleşti.
Toplantının gündemini Bayim Olur Musun Fuarı öncesindeki son hazırlıklar, dış pazarlarda Türkiye algısı, yerli markaların Avrupa’daki durumları oluşturdu.
Yaklaşık 2 saat süren toplantının ardından, UFRAD Ailesine katılmak isteyen aday üyeler hakkında bir toplantı yapıldı.

Bayim Olur Musun Fuarı öncesinde yapılan son toplantıda fuar için son hazırlıklar görüşülürken, fuarda yer alan UFRAD üyelerinin sayısı fazla olmasına rağmen, seneye olacak fuarda bu sayının 2 katı olması gerektiğini vurgulayan UFRAD Genel Başkanı Doç.Dr. Mustafa Aydın, en çok ziyaretçinin bu sene olacağını da dile getirdi.

UFRAD Genel Başkanı ve Avrupa Franchise Federasyon Başkan Yardımcısı Doç.Dr. Mustafa Aydın, her zaman yeniliğin, yeni düşüncenin ve yeni oluşumun peşini bırakılmaması gerektiğini vurguladı.

Yönetim Kurulu Toplantısında üyelikleri görüşülen markalar için Doç.Dr. Mustafa Aydın, UFRAD Franchising Derneği’ne kabul edilen yeni üyelerimize hayırlı olmasını diledi.

Her geçen ay farklı gündem maddeleri ile Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştiren UFRAD Genel Başkanı Doç.Dr. Mustafa Aydın, İhsan Nalçacı’ya ve Lavazza Ailesine misafirperverliği için teşekkürlerini bildirdi.