11. Bayim Olur Musun? fuarı CNR’da düzenlendi

19.11.2013

UFRAD Franchising Derneği tarafından ve Medya Force Fuarcılığın katkılarıyla düzenlenen “11. Bayim Olur musun?” Fuarı 12.09.2013-15.09.2013 tarihlerinde CNR ‘da düzenlendi. Fuarın açılışına, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kubbettin Arzu, UFRAD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın, dünyanın ve ülkemizin önde gelen yatırımcıları ve Franchise markaları katıldı. 

Girişimciler, yeni iş kurmak isteyenler ve yarattıkları markaların bayi ağlarını geliştirmek isteyenlerin katıldığı fuarın açılışı UFRAD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu tarafından yapıldı. Açılış töreninde, MedyaForce Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu, UFRAD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın ve Era Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu da konuşma yaptılar.

UFRAD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın konuşmasında günümüzde marka olmanın perakendeciliğin olmazsa olmazı haline geldiğini ve uluslararasılaşmanın markalar için önemini vurguladı. Yatırımcı ile markayı buluşturan Bayim Olur musun? fuarı yoğun ilgi gördü.

Konuşmaların ardından Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kubettin Arzu, UFRAD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın, Medya Force Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu ve UFRAD Yönetim kurulu Üyeleri standları gezdiler.

Fuar açılışıyla birlikte markaları ve yatırımcıları bilgilendirecek olan seminerler de başladı. Seminer veren tüm konuşmacılara franchising sektörüne katkılarından dolayı UFRAD Franchising Derneği tarafından plaket takdim edildi.

Fuarın ikinci gününde Dr. Mustafa Aydın ve UFRAD Yönetim Kurulu Üyeleri fuara katılan firmaları ziyaret etti ve firmaların fuar hakkındaki görüşlerini dinledi. Dr. Mustafa Aydın ve UFRAD Yönetim Kurulu Üyeleri fuar boyunca CNR’daki UFRAD standında yatırımcılar ve markalarla görüştüler.

Fuarın son günü 11. Bayim Olur musun? fuarına katılan tüm firmalara UFRAD tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.