“UFRAD ÜYELERİNİ VE SEKTÖR İLGİLİLERİNİ WEBINARLAR İLE BİLGİLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR”

08.05.2020

Dijitalleşen ve değişen yeni Dünya ile daha hızlı ve daha pratik bir platforma evrildik. Dünya markaları arasında yerini alan deneyimli ve Franchise konusunda uzmanlaşmış sektör temsilcilerinin bulunduğu UFRAD, bu süreçte de pandemi ile mücadele konusunda Türk markalarına sahip çıktı. 

22 Nisan Çarşamba günü, saat 14:00’de gerçekleşen UFRAD Webinar Serisinin birincisinde ‘COVID 19'UN Hukuksal Etkileri: Sorunlar ve Çözüm Önerileri’ başlığı altında; İşletmelerdeki kira hukuku sorunları ve çözümleri, işletmelerdeki iş hukuku - iş güvenliği problemleri ve çözümleri, işletmelerin ticari alacak ve borçları sebebiyle çıkan hukuksal sorunlar ve çözümleri konuları masaya yatırıldı.

İlk webinarı oldukça verimli geçen UFRAD, webinar serilerine her sektörün sırayla masaya yatırarak devam etmesine karar verdi. Karara müteakip ikinci ikinci seminer 30 Nisan 2020 Perşembe günü, saat 14:00’ de gerçekleşti.

Zoom üzerinden gerçekleşen webinar serilerimizin ikincisinde katılımcıların görüşleri, tecrübe ve deneyim paylaşımları ile “Salgın Sonrası Gıda Zincirlerimizi Neler Bekliyor?” konusu ele alındı.

Ayrıca, yine Zoom uygulaması üzerinden 9 Nisan ve 24 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen UFRAD Yönetim Kurulu toplantılarında da markaların en temel sorunu olan kira ödemeleri konusu ele alındı, gerekli ortaklıklar ve işbirliği çalışmaları başlatıldı.